kursy samoobrony, gdzie szukać ?

kursy samoobrony, gdzie szukać ?

Czego można się nauczyć na samoobronie? Wiele o tym słyszałam, ale nie za niezwykle wiem jak to wszystko może wygląda?

dzaman

Posty: 2

 
Bez problemów można odszukać kogoś, kto nauczy nas samoobrony. Jest to dość znane, wobec tego każda z nas znajdzie takie miejsce. Trzeba tylko dobrze szukać w swoim mieście.

alibaster

Posty: 11

 
Nie chodziłam nigdy na takie kursy samoobrony. Próbowałam swoich sił w domu, niemniej jednak na nieszczęście za dobrze mi to nie szło. Na razie nie mam jak zapisać się na taki kurs, niemniej jednak jak tylko będzie okazja to na pewno z tego skorzystam. Dzisiaj nie można się czuć bezpiecznie, wobec tego pożądane byłoby wiedzieć jak się można będzie bronić.

Marioleczka

Posty: 9

 
Nie chodziłam nigdy na takie kursy samoobrony. Próbowałam swoich sił w domu, ale niestety za dobrze mi to nie szło. Na razie nie mam jak zapisać się na taki kurs, ale jak tylko będzie okazja to na pewno z tego skorzystam. Dzisiaj nie można się czuć bezpiecznie, dlatego warto wiedzieć jak się można będzie bronić.

Aniusiaaa1

Posty: 4

 
Jest wiele kursów samoobrony, ale osobiście wybrałam ten indywidualny. Godzina z instruktorem to naprawdę bardzo dużo. Wtedy skupiony jest tylko na nas. Daje to same pozytywne efekty, dlatego warto z takiej oferty skorzystać. Trzeba dbać o swoje bezpieczeństwo. Czasy są trudne, a ma być przecież jeszcze gorzej.

Jasio234

Posty: 4

 
Z tego, co wiemy na takich kursach samoobrony łączy się techniki z przeróżnych walk. Na pewno jest tam karate i judo. Instruktor sprytnie to wszystko łączy i można się wtedy naprawdę mnóstwo nauczyć. Znajoma chodziła na kursy i pewnego dnia się jej to przydało. Sama myślę o zapisaniu się na taki kurs tak na wszelki wypadek.

micko

Posty: 7

 
Indywidualne zajęcia jak i grupowe prowadzi instruktor samoobrony tutaj https://www.kursysamoobrony.eu. Znajome korzystały już z jego usług i są zadowolone.

Miluśkooo2

Posty: 2

 
Osobiście chodziłam na kursy samoobrony i jestem zadowolona. Dowiedziałam się dużo rzeczy. Mam większą pewność siebie, albowiem wiemy, że w razie, czego będę potrafiła się obronić. To ma dla mnie znaczenie.

CHatka-eKo

Posty: 2