sala weselna Andrychów

sala weselna Andrychów

Mam pytanie do użytkowników z Łękawicy i okolic. Zastanawiam się nad wyborem sali weselnej. Jest ktoś w stanie mi coś doradzić?

bunia98

Posty: 10

 
Rzadko bywam na weselach. Ostatnio jednak dostałem zaproszenie do znajomego. Jedynym minusem było jedzenie. Dlatego przy wyborze restauracji/lokalu zajmującego się organizacją wesel zwróć także uwagę na jedzenie. Uwierz mi, goście zwracają na to dużą uwagę.

beata77

Posty: 18

 
Chętnie bym się z Tobą zamieniła rolami. Uwielbiam organizować przyjęcia. A wesele to już w ogóle świetna sprawa. Pomyśl o wszystkim – sali, jedzeniu, muzyce. Może wybierz jakiś motyw wesela? To jest teraz na topie.

wisła22

Posty: 16

 
Wesele w Beskidach to super sprawa! Już same widoki będą niemałą atrakcją dla gości. Do tego wybierz ładną salę, smaczne jedzenie i dobrą orkiestrę i będzie idealnie. Pamiętaj, że to będzie Wasz dzień i to Wy macie się czuć wyjątkowo.

Oct714

Posty: 22

 
Skoro mieszkasz w miejscowości Ślemień to może poszukaj czegoś tam? Jak najbliżej będzie najlepiej. Myślę, że znajdziesz coś na miejscu. Nie zapomnij pomyśleć o orkiestrze – jak będzie dobra to wszyscy na pewno będą się dobrze bawić.

icee

Posty: 35

 
Gdybym to ja miała wybrać salę weselną to na pewno wybrałabym jakąś sprawdzoną przez rodzinę lub znajomych. I koniecznie musiałaby mieć jak najlepsze opinie. Poczytaj w Internecie, na pewno znajdziesz coś ciekawego.

johncena67

Posty: 20

 
Pamiętam swoje wesele Było dokładnie takie o jakim zawsze marzyłam. Biała suknia, welon i ukochany patrzący na mnie z miłością. Sala weselna była w mojej miejscowości. To bardzo wygodne, ponieważ nie trzeba daleko jechać. Jedzenie było pyszne, a muzyka porywała do tańca. Życzę udanej zabawy na weselu

GGregbard

Posty: 25

 
Sala weselna jest jednym z ważniejszych aspektów w organizacji wesela. Dlatego przemyśl to dobrze, żeby później nie żałować. Pamiętaj, że ważne jest także jedzenie, które restauracja ma w ofercie.

Squel

Posty: 23

 
Wesele w www.ucztawbeskidach.pl/ zorganizowane na 6! Goście zachwyceni w szczególności góralami oraz tortem, który nas samych pozytywnie zaskoczył. Obsługa również się spisała. Lokal ten jest niedaleko Twojej miejscowości, więc myślę, że byłby bardzo dobrym wyborem. Jednym słowem polecam!

zoferek

Posty: 18

 
Żywiec – piękna okolica. Byłem w tym regionie kilka razy na weselu, niestety nie pamiętam nazw lokali, ponieważ nie jestem stamtąd. Na pewno coś znajdziesz Trzymam kciuki.

21gregorek

Posty: 29