wideofilmowanie gdynia

wideofilmowanie gdynia

Cześć, strasznie się wkurzyłam, bo mój kamerzysta na ślub właśnie zrezygnował, a termin za dwa miesiące. Szukam kogoś w Gdyni na zastępstwo. Pomocy!

Kitas

Posty: 12

 
U nas film weselny wyszedł super. Czołówka, korekta obrazu, wszystko jest ;) W Gdyni pan Grzegorz Szarafiński z nami współpracował z żoną Olą, która przejęła na siebie fotografowanie. Nie sądziłam, że wyjdzie, aż tak oryginalnie. Wszystkie pomysły zaakceptowaliśmy z mężem :) Jakość praktycznie kinowa, scenariusz rewelacyjny. Na płycie DVD normalnie menu, super nadruk. Płyta poszła w prezencie do całej rodziny, wiele osób chwaliło. Jak coś to na priv wyślę ci jakiś film promocyjny dla potwierdzenia.

danka33

Posty: 14

 
Moim zdaniem warto dokładnie analizować portfolio i sprawdzić, czy zdjęcia po weselu masz już obrobione, gotowe do ewentualnego odbicia. Ważna sprawa.

Kitas

Posty: 15

 
Poproś o zgranie wszystkich zdjęć na płytę DVD z filmem. No i ustal dokładnie, czego w ogóle oczekujesz. Teraz popularna usługa to filmowanie dronem na weselach. Można zrobić naprawdę fajne ujęcia.

brzoza78

Posty: 21

 
Im więcej materiału do wyboru (obróbki), tym ogólnie lepiej. Teraz popularna praktyka to przeplatanie filmów ślubnych ze zdjęciami.

MisiekKce

Posty: 23

 
Ceny w branży to mniej więcej 1000 – 6000 złotych. Warto szukać połączeń, np. kamerzysta i fotograf, bo najczęściej wychodzi taniej niż przy korzystaniu z każdego specjalisty oddzielnie.

erykk5

Posty: 21

 
Optymalna długość filmu z wesela to według mnie do godziny. Wiem, że niektórzy zamawiają nawet 3 godziny, ale strasznie się wszystko dłuży. Poza tym przy konkretnym materiale masz mniejsze kłopoty z pojemnością płyt DVD.

audi80

Posty: 7