szukam targów ślubnych

szukam targów ślubnych

Możecie napisać swoje spostrzeżenia na temat Małopolskich Targów Ślubnych, które odbędą się 7-8 listopada w Krakowie? Z góry dziękuję za Wasze opinie, jakieś info.

ania999

Posty: 16

 
Nigdy nie byłem na targach w Krakowie, ale bywałem na poznańskich targach ślubnych. Generalnie takie targi to fajna sprawa.

Albercik_001

Posty: 18

 
Według mnie takie targi ślubne nie są złe... Pytanie jeszcze ile kosztują - jeżeli nie tak dużo, to na pewno nie będą stratą pieniędzy i czasu.

3czex

Posty: 24

 
Byłem rok temu na tych targach, no i muszę powiedzieć, że stały na bardzo wysokim poziomie. Jeżeli w listopadzie też tak będzie, to będzie wspaniale.

zuziaai

Posty: 14

 
Regularnie chadzam na takie targi, ponieważ jestem fotografem ślubnym. No i z tego co widzę, to wszyscy są zadowoleni, zresztą zazwyczaj takie targi są darmowe albo tanie, więc nie ma ryzyka.

labuh

Posty: 23

 
Słuchaj, koszt wstępu na targi to 15 zł, do tego lokalizacja jest super, spora ilość wystawców - ja np. ze swoją narzeczoną dałem radę w kilka godzin znaleźć fotografa, kamerzystę, dom weselny, nawet fryzjerkę. Naprawdę polecam.

Lesny

Posty: 20

 
Z tego co widzę, targi ślubne są wśród Polaków coraz bardziej popularne. No i ja się jednak nie dziwię, bo dzięki nim można dowiedzieć się bardzo wielu rzeczy, do tego można spotkać się z kamerzystami, fotografami, etc.

czes212

Posty: 33

 
A czy ktoś z Was mógłby podać namiary na podobne targi, ale organizowane w Poznaniu? Poznań miasto targowe, więc podejrzewam, że coś takiego na pewno jest.

irek1981

Posty: 19