Gdzie kupić suknie ślubne

Gdzie kupić suknie ślubne

Cześć dziewczyny. Szukam sukni do ślubu i sęk w tym, że mam dość nietypową sylwetkę, czyli wąska talia, ale całkiem sporo w biuście. Trudno coś dla mnie znaleźć. Gdzie szukałyście sukni dla siebie??

TomekK

Posty: 10

 
Ja to bym chciała na swój ślub założyć taką długą, klasyczną suknię z trenem jak na starych filmach :) Ach, rozmarzyłam się...a tymczasem jeszcze nawet zaręczyn nie było :P

bunia98

Posty: 20

 
Niedawno odebrałam suknię szytą na wymiar w salonie Elizabeth Passion w Koninie na ulicy Dworcowej i jestem zachwycona. Nawet się nie spodziewałam, że jak już założę gotową suknię, to będę aż tak dobrze wyglądać. Bardzo dobrze uszyta, nic się nie odgina, nie odstaje, jest idealnie dopasowana! Dobrałam sobie też u nich bolerko i welon, także mam komplet ;-) Można sobie oblukać ich fasony na stronce firmowej elizabethpassion.com.

codePerformance

Posty: 17

 
Ile trzeba wydać za suknię szytą na miarę, tak żeby nie przepłacić, ale żeby faktycznie suknia była dobrze zrobiona? Można się już w 2-3 tyś wyrobić, czy to jednak w grę wchodzą większe pieniądze?

damiano33

Posty: 15

 
Ja mogę powiedzieć jedno – jeśli miałabym jeszcze raz brać ślub (czego oczywiście mi nie życzcie) to na pewno bym kupiła suknię, zamiast ją wypożyczać. Całe wesele byłam z duszą na ramieniu, że jak suknia się zniszczy to będę musiała karę płacić..

Mnicho56

Posty: 16

 
Wiem, że moja koleżanka aktualnie się do ślubu przygotowuje, więc powinna coś wiedzieć więcej w temacie sukien i salonów. Pogadam z nią, ciekawe w sumie czy już kupiła coś, czy ciągle szuka.

Gosienka54

Posty: 24

 
Suknia jak suknia, ale mega dylemat mam w związku z wyborem butów, czy ozdoby na głowę. Co do butów to kuszą mnie kolorowe – np. krwisto czerwone, a co do nakrycia na głowę, to mnie mocno toczek zastanawia.

syrena88

Posty: 12

 
Ja na pewno bym chciała założyć suknię z odkrytymi plecami, bardzo mi się tego typu fasony podobają. Tylko to musi być naprawdę dobrze uszyte, żeby nie opadała suknia i też żeby się nie podwijała do góry.

alexxx

Posty: 12