kto do mnie dzwonił, znacie ?

kto do mnie dzwonił, znacie ?

Zastanawiam się jak sprawdzić numery telefonów od nieznanych osób? Korzystacie z jakiegoś konkretnego serwisu?

fertuś

Posty: 5

 
Według mnie to takimi sprawami powinni zajmować się operatorzy komórkowi. Na nieszczęście w Polsce nic nie robią, a jeżeli odbierzemy albo zadzwonimy na taki numer to czeka nas przykra niespodzianka. Nie blokują nawet takich numerów tylko znowu organizują akcje w internecie żeby uważać. Dziwne jest to wszystko jak dla mnie.

Grabow12

Posty: 3

 
Zawsze trzeba uważać, lecz też nie ma, co wpadać a paranoje. Trzeba porostu być czujnym. Nie każdy numer to próba wyłudzenia pieniędzy. W bazie można szybko taki numer sprawdzić.

grażyna34

Posty: 8

 
Słyszałem, iż odebranie takiego numery kończy się źle. Stosownie to nie tyle odebranie, co odzwonienie. Ich działanie jest proste puszczają sygnał i się rozłączają. My myślimy, iż to coś ważnego i wtedy wpadamy w pułapkę, jaka może nas kosztować niesłychanie mnóstwo zdrowia. Oczywiście stracimy też niesłychanie mnóstwo swoich pieniędzy.

Jasio234

Posty: 4

 
W łatwy sposób można sprawdzić, kto dzwonił z UK w serwisie https://whocalledmeuk.co.uk. Mają bardzo dobrze przygotowaną bazę, dlatego szybko znajdziemy numer, który nie daje nam spokoju. Sam z niego korzystam cały czas i jest dobrze.

Marioleczka

Posty: 5

 
U mnie z oddzwonieniem nie ma kłopotów, bo nigdy tego nie robią. W ogóle nie lubię telefonów, ale w telewizji słyszałem, iż jeden błąd może kosztować kilka tysięcy zł. Dobrze, iż nie mam z tym żadnych kłopotów.

Annaaa12

Posty: 8

 
Gdzieś sprawdzałem w bazie, kto dzwonił z UK akurat mojego numeru nie było. Okazało się, iż to jakaś pomyłka, niemniej jednak zawsze trzeba to sprawdzać. Jeżeli nie spodziewamy się telefonu z Anglii to nie można go odebrać. Ograniczone zaufanie znaczy tutaj bardzo spore zyski i trzeba o tym pamiętać. Po co potem płakać i płacić?

gość45

Posty: 6

 
Nie wiem nic o bazach, które mogą sprawdzać numer telefonów w UK. Na pewno w internecie się takie coś znajduje. Trzeba tylko uważać, bo wiele stron podszywa się pod takie bazy i można mieć z tym później problemy.

090913123

Posty: 3

 
U mnie babcia nie sprawdziła, kto do niej dzwonił i były kłopoty. Na szczęście odebranie telefonu nic złego nie zrobiło. Gdyby oddzwoniła to sytuacja by się skomplikowała. Prędko by zapłaciła za to niesłychanie wiele pieniędzy.

Jasio234

Posty: 3