jodła sadzonki, znacie sklep?

jodła sadzonki, znacie sklep?

Chciałbym zamówić jodły sadzonki, niemniej jednak jakieś odmiany mniejszej, co mi na dziesięć metrów w górę nie wyrośnie. Jeżeli znacie jakieś ciekawe odmiany to dajcie mi znać.

gancarczyk67

Posty: 1

 
Ogrodnictwem za mocno się nie zajmuje, ale wiem, że brat kupuje wszystkie rośliny i akcesoria przez Internet. Nie ma czasu na bieganie po sklepach, dlatego wybrał wysyłkę. Nie słyszałem żeby był niezadowolony z oferty, jaką otrzymał. Dopytam go gdzie robi zakupy.

Posty: 2

 
Iglaste potrzebują bardziej kwaśnej ziemi, dlatego jeśli ktoś nie ma takiej to trzeba będzie zamówić ziemię w sklepie ogrodniczym. Na pewno przydadzą się różne rodzaju nawozy tak żeby rośliny nie zrobiły się brązowe i bardzo brzydkie.

Miluśkooo2

Posty: 2

 
Bez problemów można zamówić w sklepie internetowym przeróżne rośliny. Mogą to być hortensje sadzonki w różnych odmianach. Osobiście nie mam akurat tej rośliny, bo już mi miejsca zabrakło, ale przyznam, że bardzo mi się podoba. Może jak wypadnie któryś z iglaków to posadzę właśnie taką piękną hortensje.

Jasio234

Posty: 2

 
Iglaste wymagają bardziej kwaśnej ziemi, zatem jeśli ktoś nie ma takiej to trzeba będzie zamówić ziemię w sklepie ogrodniczym. Na pewno przydadzą się różne rodzaju nawozy tak żeby rośliny nie zrobiły się brązowe i niezwykle paskudne.

labuh

Posty: 11

 
Korzystamy ze sklepu ogrodniczego internetowego ze strony https://www.podlewane.pl i jestem bardzo zadowolony. Mają super oferty na różnego rodzaju rośliny.

Niciuśś98

Posty: 4

 
Ogrodnictwem za mocno się nie zajmuje, niemniej jednak wiem, że brat kupuje wszystkie rośliny i akcesoria poprzez Internet. Nie ma czasu na bieganie po sklepach, wobec tego wybrał wysyłkę. Nie słyszałem żeby był niezadowolony z oferty, którą pozyskał. Dopytam go gdzie robi zakupy.

codePerformance

Posty: 13