apartamenty w Kołobrzegu, gdzie ??

apartamenty w Kołobrzegu, gdzie ??

Poszukuje tanich noclegów w Kołobrzegu i nie wiem gdzie można je odnaleźć? Polecacie jakąś stronę internetową gdzie ustalę sobie datę i inne parametry i znajdzie oferty? Niedługo pora wyjazdu, dlatego odpowiedzcie prędko.

kusiciel45

Posty: 2

 
Na pewno znajdziecie noclegi w Kołobrzegu, albowiem to olbrzymie miasto. Jednocześnie nie jest aż tak olbrzymie jak trójmiasto, zatem można tam na spokojnie spędzić czas. Od kilku lat tam jeździmy, zatem polecam to miasto. Dzieci się nie nudzą i dorośli mają, co robić.

Marioleczka

Posty: 2

 
Wiele osób jeździ do Kołobrzegu. Wynająłem apartament w Kołobrzegu z trzema pokojami. Widok na morze i basen. Według mnie to najbardziej atrakcyjne miejsce. Lubię to miasto. Wszędzie mam blisko i jest przyjemna atmosfera.

michalikkk

Posty: 11

 
Jeśli chodzi o noclegi w Kołobrzegu to znajdziecie je na https://apartamenty.kolobrzeg.pl. korzystam z wyszukiwarki i mamy super atrakcyjne oferty. Naprawdę warto się tym zainteresować.

Aniusiaaa1

Posty: 2

 
Nie lubię polskiego morza, niemniej jednak w tym roku wybraliśmy się żeby zobaczyć, co się poprzez lata zmieniło. Źle nie było, niemniej jednak wole inne cieplejsze kraje. Każdy lubi, co innego.

Nikiiii

Posty: 2

 
Polskie morze jest przede wszystkim bezpieczne. Wiem, iż ma wiele wad, ale mnie się podoba. Mogę sobie pochodzić po promenadzie, zwiedzać ciekawe miejsca. Jeśli jeszcze będzie pogoda to można poleżeć na plaży. Akurat zwolennikiem leżenia na plaży nie jestem także, jeśli tego nie ma to wakacje nadal mam niezmiernie udane.

Pendrzeec

Posty: 18

 
My raz na kilka lat jeździmy nad morze. Zasadniczo wybieramy ciepłe kraje. W tym roku z uwagi na pandemie nie mieliśmy innego wyjścia i pojechaliśmy nad morze. Było niesłychanie dobrze. Ceny niesłychanie niskie, a wybór propozycji duży. W przyszłym roku na pewno też tam pojedziemy. Cena jest ma znaczenie i my jesteśmy zadowoleni.

alibuś34

Posty: 6

 
Na pewno znajdziecie noclegi w Kołobrzegu, bo to duże miasto. Jednocześnie nie jest aż tak wielkie jak trójmiasto, dlatego można tam na spokojnie spędzić czas. Od kilku lat tam jeździmy, dlatego polecam to miasto. Dzieci się nie nudzą i dorośli mają, co robić.

namok

Posty: 6

 
Kocham polskie morze, dlatego od dwudziestu lat, co roku tam jestem. Rodzinie też się podoba. Według mnie ceny są atrakcyjne, a wybór noclegów jest coraz większy.

Klarka45

Posty: 27