Hotel międzywodzie

Hotel międzywodzie

Witajcie. Planuję urlop w Międzywodziu i stąd moje pytanie. Jaki hotel możecie mi polecić z własnego doświadczenia? Zależy mi na dobrym standardzie. Pokój dla czterech osób. Zależy mi, aby było blisko do plaży. Co proponujecie.

nighthaze

Posty: 3

 
Lubicie zmieniać miejsce wakacji czy macie tak, że co roku jeździcie w to samo miejsce? Jak to u was wygląda? Ja bardzo lubię poznawać nowe miejsca.

namok

Posty: 14

 
Ja bym Tobie polecał ośrodek Gryf w Międzywodziu. Pokoje bardzo komfortowe. Nowoczesny basen a do tego dla dzieci jest plac zabawa. Wieczorem odbywały się wieczorki taneczne. Było też SPA. Zobacz sobie na ich stronie, myślę, że Ci się spodoba.

12erBis

Posty: 6

 
Czy zawsze szukacie miejsca ze SPA? Czy nie jest to dla Was najważniejsze? Ja osobiście szukam albo, żeby był basen albo żeby było spa. Pomaga mi się to relaksować.

Rouudee

Posty: 7

 
Od jakiegoś już czasu lubię nad morzem siedzieć w miejscach, które mogą mi coś zaoferować jak pada. Wtedy nie ma problemu i każdy ma zajęcie. Warto szukać, ja znalazłem swoje miejsce i dzięki temu chętnie jeżdżę nad morze.

Acclaim

Posty: 9

 
Niebawem okres urlopów. Jak wolicie spędzać urlopy nad Bałtykiem? Bardziej w domkach czy preferujecie jakieś hotele czy ośrodki wypoczynkowe?

zenon3

Posty: 23