apartamenty w Kołobrzegu, gdzie warto ?

apartamenty w Kołobrzegu, gdzie warto ?

Chce jechać z dziećmi do Kołobrzegu. Zastanawiam się nad wynajęciem apartamentów gdzieś blisko morza, co polecacie?

Felekkk2

Posty: 2

 
Kocham polskie morze, a tym bardziej Kołobrzeg. Polecam wszystkim znalezienie apartamentów blisko morza, a nawet i dalej. Nie m to znaczenia, bo ważne żeby w ogóle być tam nad morzem. Dla zdrowia nie znajdziecie lepszego miejsca. Zawsze chętnie tam wracam.

wisła22

Posty: 23

 
Jeżeli ktoś chce apartament w Kołobrzegu z basenem to tutajhttps://apartamenty.kolobrzeg.pl takie się znajdują. W tym roku rezerwowałem u nich miejsce noclegowe i było super.

Marioleczka

Posty: 6

 
Nie lubię polskiego morza zarówno nie doradzę, jakie wybrać miejsce noclegowe. Ostatni raz nad morzem byłem dwanaście lat temu. Padało, woda zimna to nie mój klimat.

Klara323

Posty: 4

 
Kołobrzeg jest zawsze oblegany, wobec tego jeżeli ktoś tłumów nie lubi to niech nie jedzie. Ludzie jadą i dziwią się, że plaże są pełne. To przecież jedno z popularniejszych miejsc nad morzem.

namok

Posty: 5

 
My raz korzystamy z apartamentów, a raz z domków. Kierujemy się ceną i jeżeli gdzieś znajdujemy coś, co spełnia nasze wymagania to szybko to rezerwujemy. Wiemy dokładnie, kiedy mamy urlop, dlatego nawet pół roku uprzednio robimy rezerwacje. Na pogodę nie zwracamy uwagi, bo to nigdy się nie trafi tak jak się chce.

Bhapo

Posty: 4