Domki kempingowe władysławowo, gdzie pojechać??

Domki kempingowe władysławowo, gdzie pojechać??

Hej, czy znacie jakąś stadninę koni we władysławowie. Może jakąś na terenie ośrodka, żeby nie trzeba było daleko jeździć.

Czekam na wasze propozycje.

kuBawodzu

Posty: 24

 
Jeśli chodzi o domki kempingowe we władysławowie to nie ma się co zastanawiać. Ten ośrodek jest najlepszy http://www.domki-kempingowe.com.pl. Gorąco i wakacyjnie polecam.

Hihi_WWW

Posty: 40

 
Ostatnio zastawiałam się właśnie co wybrać, czy wyjazd w góry czy spa nad morzem. Wygrało jednak morze, do naszego polskiego morza mam po prostu sentyment.

weronisia

Posty: 24

 
Mnie też spodobał się zeszłoroczny pobyt w ośrodku nad morzem ze spa. Jeszcze nigdy tak dobrze się nie zrelaksowałam letnimi wczasami, Polecam wszystkim potrzebującym ekstra wypoczynku.

dertus45

Posty: 23

 
Jeśli chodzi o domki kempingowe we władysławowie to można ich znaleźć niesłychanie dużo. Oczywiście ceny są raczej takie same i nie ma co liczyć na jakieś znakomite okazje. Sezon to sezon. Tak czy w przeciwnym razie kocham Władysławowo i nie wyobrażam sobie innych wakacji

mietusekk45

Posty: 44

 
Nigdy nie wybrałabym wyjazdu z dziećmi pod namiot. To nieco niebezpieczne, zwłaszcza gdy są małe. Dlatego wolę domki kempingowe nad morzem. Też jest ekstra. Oczywiście gdy będą starsze to z pewnością spróbujemy takiego ekstremalnego wypadu. Na razie moje dzieci są za małe. Za dużo by mnie to trudu kosztowało.

Nikuś23

Posty: 15

 
Taka stadnina koni we władysławowie to dobra odskocznia od leżenia na plaży. Moje dzieci nie mogą się już doczekać. Ja też, pozdrawiam i polecam tego typu wyjazdy.

Szaddam,

Posty: 34

 
W tamtym roku wynajmowaliśmy świetne pokoje gościnne nad morzem. Było ekstra. Ośrodek bardzo dobrze przygotowany na przyjazd wczasowiczów. A tak naprawdę ceny mieli bardzo na poziomie za tak dobry standard.

yetisize

Posty: 35