Noclegi nad morzem

Noclegi nad morzem

Witam Państwa, chciałbym zrobić mamie i tacie prezent na trzydziestą rocznicę ślubu. Zamierzam wysłać ich do hotelu, który charakteryzuje się licznymi atrakcjami, a przede wszystkim pakietami usług rehabilitacyjnych. Rodzice kochają morski klimat. Może macie Państwo kontakty do sprawdzonych kompleksów hotelowych nad morzem? Na razie wstępnie się rozglądam, więc wszystkie rady mile widziane :)

bruklin187

Posty: 10

 
Ustronie Morskie, Sianożęty, Kołobrzeg i okolice. Jeżeli chodzi o pobyt nad morzem to wyłącznie te miejscowości. Maksymalnie czyste plaże, nie ma wiochy :)

Yuri20

Posty: 30

 
Dobrze, jeżeli przed pobytem w hotelu możesz sprawdzić dotychczasową księgę gości. Uważaj też na zbyt duże zaliczki. Niektóre dziwne pensjonaty tego żądają.

Acclaim

Posty: 13

 
U mnie zawsze się sprawdza, że najlepszy hotel ma najwięcej atrakcji. Czasami warto też zainteresować się wynajmem większego domku przy hotelu. Dzięki temu masz nieco tańszy pobyt, a przy okazji możesz korzystać ze wszystkich atrakcji hotelowych.

korasek

Posty: 9

 
Według mnie warto wybierać hotele, które są nieco oddalone od największych centrów turystycznych. Wyjdzie taniej, a jak będziesz chciał to hotel zapewni ci ewentualny transport do wybranej lokalizacji. U mnie taki układ sprawdza się najlepiej i nigdy nie przepłaciłem niepotrzebnie. Pozdrawiam.

Kaazz

Posty: 31

 
Pół roku temu wyjechałam z siedemnastoletnią córką do kompleksu hotelowego połączonego ze SPA Imperiall.pl . Córka borykała się z problemem trądziku i przebarwień. Postanowiłam zrobić jej większy prezent i wspólnie pojechałyśmy sprawdzić nowoczesne technologie odmładzające. Córka przeszła wstępną terapię urządzeniem Multi Light. Doszła do tego mikrodermbrazja diamentowa i wiele innych zabiegów. Dano nam też wytyczne odnośnie dalszego postępowania w sprawie leczenia zmian skórnych. Poza tym pobyt udał się świetnie pod względem wyżywienia. Miałyśmy dostęp do plaży, do sprzętu sportowego, chodziłyśmy na zajęcia Zumby. Akurat się odbywały. Nawet uczestniczyłyśmy w dużym grillowaniu organizowanym przez hotel. Świetna atmosfera. Wybieramy się znowu na wakacje, prawdopodobnie w sierpniu. Jak chcesz to daj znać. Może się spotkamy.

Kruczek23

Posty: 20

 
Nad polskim morzem hotele specjalizują się w usługach SPA. Moim zdaniem to bardzo dobry kierunek, żeby się zrelaksować. Jedna z najlepszych usług to terapia tlenowa. Człowiek od razu się lepiej czuję. Niestety niewiele hoteli posiada taki potencjał na Pomorzu.

sara22

Posty: 19

 
Najlepiej do hotelu jechać grupą, bo pobyty indywidualne zawsze więcej kosztują. Uważaj na ten punkt.

apepsi1983

Posty: 24

 
Przed wyborem hotelu oceń ilość miejsc noclegowych. To istotne przed pobytem w sezonie. Lepiej, aby hotel miał dość dużą powierzchnię i optymalne warunki monitoringu (całodobowe).

Serwuss

Posty: 27

 
Zapisz się do newsletterów hoteli, na Facebooka, na Google+, dawaj pozytywne recenzje. W ten sposób dostałem wiele razy od menedżera hotelu pokaźny rabat.

Klarka45

Posty: 32