hotel dla psow kraków, gdzie szukać?

hotel dla psow kraków, gdzie szukać?

Czy ktoś z was, może polecić mi hotel dla psów w rzeszowie lub okolicy? Na co zwracać wyjątkową spostrzeżenie wybierając placówkę?

gregBard

Posty: 3

 
Hotel dla psów w małopolsce znam tylko jeden, który faktycznie jest godny polecenia. Jeśli chcecie to możecie zajrzeć na ich stronę internetową pod tym adresem http://wilczeserce.pl. Ja byłam niezmiernie zadowolona z ich usług, może komuś z was się przyda do nich kontakt.

roudee

Posty: 12

 
Wybierając hotel dla psów w podkarpackim musisz do nich jechać i zbadać, jakie kwalifikacje mają pracownicy i jak zachowują się w stosunku do psów.

Posty: 3

 
Bardzo fajnie, iż szukasz hotelu dla psów, a nie jak inni wyrzucasz na ulicę. Myślę, iż skoro nie masz z kim zostawić psiaka, to najlepszą opcją jest właśnie taka placówka.

Hihi_WWW

Posty: 7

 
Ja zawsze korzystam z usług hotelu dla psów w bieszczadach i jestem zadowolona. Właściciele kochają bardzo zwierzęta], widać to już od pierwszego spotkania. Nasz piesek bardzo ich polubił.

mila10

Posty: 12

 
Jak najbardziej możesz skorzystać z hotelu dla zwierząt, jeśli nie masz co zrobić z pieskiem, jak wyjeżdżasz w sprawach biznesowych. Przeczytaj różne opinie, jedź do danego hotelu i porozmawiaj z właścicielami.

nighthaze

Posty: 5

 
Nie wszystkie hotele dla zwierząt debica są wspaniałe. Wszystko rozchodzi się, kto będzie się zajmował naszym psem. Jeżeli rzeczywiście jest to osoba co kocha zwierzęta to piesek zostanie otoczony wielką miłością.

labuh

Posty: 5