apartamenty na wynajem Kołobrzeg, gdzie szukać?

apartamenty na wynajem Kołobrzeg, gdzie szukać?

Gdzie znajdę apartament do wynajmu w Kołobrzegu? Polecajcie jakieś sprawdzone miejsca? Czekam na odpowiedzi.

damer56

Posty: 3

 
Kiedyś mieszkaliśmy w kwaterach u osób, natomiast to nie miało sensu. Teraz tylko apartamenty z wyposażeniem i zlokalizowane w jakimś super miejscu.

eXathloc

Posty: 29

 
Nie lubię morza i nie chodzi tylko od nasze bałtyckie, ale generalnie za wodą nie przepadam, dlatego zawsze polecam piesze wycieczki po górach.

szymon2626

Posty: 6

 
My, jeśli wybieramy jakieś miejsce to sprawdzamy czy ma udogodnienia dla całej rodziny. Na pewno basen to nad morzem podstawa i to sprawdzamy. Przydaje się plac zabaw, jest też sauna. Wtedy wszyscy dobrze bawią.

Saradoonin

Posty: 5

 
Z tego, co wiem o apartamentów na wynajem w Kołobrzegu jest bardzo dużo. Mnie się akurat Kołobrzeg podoba, bo lubię nieco większe miasta, ale nie bardzo duże. Wszędzie dojdę i można tam zobaczyć ciekawe miejsca. Można też przepłynąć się statkiem.

GGregbard

Posty: 6

 
Każdy znajdzie dla siebie w Kołobrzegu na wynajem apartamenty, bo jest ich sporo. Ceny są zależne od długości pobytu, ale i od wyposażenia apartamentu. Im coś lepsze tym droższe, ale jednocześnie niezwyklej komfortowe.

namok

Posty: 6

 
Wybór apartamentów jest niezwykle duży, wobec tego jeżeli ktoś chce to znajdzie coś ciekawego. Pożądane byłoby wcześniej szukać, bowiem liczba apartamentów na wynajem w Kołobrzegu jest znaczeni większa i łatwiej można będzie dopasować coś pod swoje wymagania i oczekiwania.

tomalix

Posty: 2

 
Wybrałem luksusowy apartament w Kołobrzegu w tej firmie http://www.balticpolanki.eu/pl/apartament/. Mają naprawdę luksus w bardzo przystępnej cenie. Apartamenty z pełnym wyposażeniem. Polecam wszystkim.

labuh

Posty: 6

 
Nie wybieramy się w nigdzie w tym roku także nie polecę żadnych ciekawych apartamentów. Trzeba szukać przez Internet, tam jest ich naprawdę bardzo dużo i każdy coś znajdzie interesującego.

TomekK

Posty: 25

 
Kiedyś mieszkaliśmy w kwaterach u ludzi, ale to nie miało sensu. Teraz tylko apartamenty z wyposażeniem i zlokalizowane w jakimś super miejscu.

propek1

Posty: 15