Hotel nad jeziorem

Hotel nad jeziorem

Hotel z dobrze prowadzonym SPA na Kaszubach – macie jakieś propozycje? Gdzie się warto zatrzymać na romantyczny weekend tylko we dwoje ze swoją drugą połówką?

witek789

Posty: 15

 
Mi się szykuje, że będę miał parę dni wolnego w maju to chyba z dziewczyną wyskoczymy gdzieś na weekend. Plany jeszcze nieskonkretyzowane, ale może Mazury, ewentualnie Kaszuby.

Yuri20

Posty: 10

 
Na Walentynki zabrałem swoją lubą na taki pobyt wraz całym pakietem zabiegów SPA koło Juraty i było genialnie. Ogólnie to polecam takie wypady, o wiele lepszy prezent moim zdaniem, niż kupienie jakiejś rzeczy. Zawsze pozostają wspomnienia i można razem spędzić czas.

marcinek

Posty: 14

 
Duże wrażenie na mnie zrobił hotel Aubrecht, z całym zapleczem SPA i Wellness. Pierwszy raz nocowałam w tak komfortowych warunkach, a stosunkowo dużo podróżuję w tym też po Europie zachodniej. Co do szczegółów to mają bardzo dobrze prowadzony portal - www.hotelaubrecht.pl. Dwie godziny od Trójmiasta, autorska i pyszna kuchnia w hotelowej restauracji, a przy hotelu jezioro.

kamner56

Posty: 13

 
Oj dawno nie robiłem sobie takich wczasów...O urlop w ogóle ciężko, a jeśli już się zdarzał w ostatnim czasie to raczej wybierałem ofertę biur podróży i wyjazd za granicę. Tam przynajmniej pogoda jest pewniejsza niż w Polsce.

miko_poz

Posty: 14

 
Jest trochę ciekawych ofert noclegowych, akurat jestem na bieżąco, bo szukam już dobrego miejsca na wyjazd w czerwcu z całą rodzinką. Urlopy są już zaklepane, teraz pozostaje tylko nocleg zarezerwować:-)

Oct714

Posty: 24

 
Ja to mam średnie doświadczenia ostatnio jeśli chodzi o noclegi. Raczej wybieram lepsze i sprawdzone hotele, a często i tak jest problem z brudem...najbardziej są łazienki nie doczyszczone.

marek

Posty: 12

 
Wolę w sumie wynająć domek niż nocować w hotelu czy pensjonacie. Wbrew pozorom wynajęcie domku w górach, na Mazurach czy nad morzem wcale nie jest takie drogie, a człowiek zyskuje pełną niezależność.

Jacek1812

Posty: 25

 
Jak już szukam noclegu to najczęściej na zakupach grupowych, można tam faktycznie sensownie przyoszczędzić. Jeszcze z takimi gruoponami itp. to nie miałem złych doświadczeń, choć różnie mówią.

Anjinsaan

Posty: 18