gdzie się warto zatrzymać blisko Zakopanego

gdzie się warto zatrzymać blisko Zakopanego

Cześć! Szukam jakiejś bazy noclegowej w pobliżu Zakopanego i Bukowiny. Najchętniej zatrzymałbym się w jakimś pensjonacie lub hoteliku! Podzielcie się namiarami!

ania999

Posty: 20

 
W zeszłym roku obiecałam sobie, że po raz ostatni zatrzymuje się w sezonie narciarskim w samym Zakopanym. Dzikie tłumy ludzi i wygórowane ceny za wszystko nie sprzyjają wypoczynkowi! W tym roku szukam jakiegoś fajnego pensjonaciku w klimatycznym Murzasichle i tobie też polecam!

TomekK

Posty: 25

 
Ja w tym roku zastanawiam się nad rezerwacją noclegów w Murzasichle, położonym tuż koło Zakopanego. Kumpel w zeszłym roku zatrzymała się w jednym z pensjonatów i bardzo wychwalał. Na miejscu wiele ciekawych atrakcji a nawet wyciągi narciarskie. Trzeba osobiście sprawdzić czy naprawdę warto!

tigra32

Posty: 12

 
Poszukaj jakiś ofert w Murzasichle. To klimatyczna miejscowość położona na trasie do Zakopanego i można tam wynająć dość tanie w porównaniu do innych ofert noclegi. My ze znajomy właśnie tam się zatrzymujemy i jesteśmy zadowoleniu. W Murzasichle są trzy wyciągi narciarskie a jak ktoś ma większe potrzeby to wszędzie blisko!

StaryChemik

Posty: 31

 
W zeszłym roku podczas weekendowego wypadu w góry zatrzymaliśmy się w Murzasichle w pensjonacie „Giewont”. Za atrakcyjną cenę mieliśmy do dyspozycji pokój dwuosobowy z łazienką i dobrym wyposażeniem. Bonusem było bardzo smaczne wyżywienie na miejscu. Polecam!

miasto13

Posty: 20

 
Ja tam w sezonie narciarskim nie pchałbym się do samego Zakopanego tylko szukał noclegów gdzieś w jego pobliżu. Tam na pewno będziecie mieć mniejszy problem ze znalezieniem odpowiedniego pensjonatu zarówno pod względem warunków jak i ceny.

Jacek1812

Posty: 19

 
Moim zdaniem chyba warto się zastanowić nad ofertą, którą znalazłam tutaj giewont-zakopane.pl. Dobrze wyposażone pokoje o dość wysokim standardzie z wyżywieniem za taką cenę to chyba konkurencyjna dla Zakopanego propozycja. Z Murzasichle jest wszędzie blisko i chyba w tym roku właśnie tam się zatrzymam.

Yuri20

Posty: 15

 
Ja polecam pensjonat Giewont w Murzasichle. To nie samo Zakopane ale tylko siedem kilometrów od centrum miasta. Pokoje są dobrze wyposażone i mają łazienki a jak chcesz to możesz skorzystać z pełnego wyżywienia. Byliśmy tam latem i wróciliśmy bardzo zadowoleni .

@marcelko

Posty: 27