anonse towarzyskie, znacie ?

anonse towarzyskie, znacie ?

Czuje się samotny i nie wiem, co zrobić? Może zacząć korzystać z ogłoszeń kobiet, które są w internecie? Sam już nie wiem.

cinto

Posty: 2

 
Jestem w szoku ile kobiet, mężczyzn i par szuka kogoś do towarzystwa. Widziałem tylko kilka ogłoszeń towarzyskich, a już znalazłem takie osoby, z którymi chętnie bym się spotkał. Jeśli znajdę czas to na pewno tak zrobię.

warter88

Posty: 7

 
Byłem na kilku takich spotkaniach, ale jakoś mnie to nie przekonało. Nie zawsze kobiety ze zdjęcia wyglądały tak na żywo. Trzeba to naprawdę dokładnie sprawdzać.

TomekK

Posty: 8

 
Do wyboru mamy kobiety w każdym wieku. To oznacza, że znajdzie kobietę osoba młoda jak i osoba, która ma już młode lata za sobą. Należę do tych drugich i nie mam problemów ze znalezieniem ogłoszenia kobiet po pięćdziesiątym roku życia. Jestem z tego powodu naprawdę bardzo, ale to bardzo zadowolony.

ali.ktoś

Posty: 28

 
Nie korzystałem nigdy z takich ogłoszeń, dlatego nie jestem w stanie się wypowiedzieć. Nie słyszałem też o znajomych, którzy korzystają, niemniej jednak u nas to w wielu przypadkach temat tabu, dlatego akurat się temu nie dziwię. Jeżeli ktoś lubi spotkania to, czemu się ograniczać? Warto korzystać.

nero45

Posty: 9

 
Korzystam z anonsów towarzyskich i jestem zadowolony. Dopasuje sobie do spotkań takie osoby, jakie najbardziej mi się podobają. Czasami to tylko rozmowa, a czasami coś więcej. Dla mnie to super rozwiązanie i polecam je wszystkim.

kluster

Posty: 8

 
Zaletą jest to, że ogłoszeń jest naprawdę bardzo dużo. Jeszcze większa zaleta jest taka, że cały czas ich przybywa, dlatego każdy trafi na właściwą osobę dla siebie.

Miluśkooo2

Posty: 5

 
Zaletą jest to, że ogłoszeń jest faktycznie niezmiernie wiele. Jeszcze większa zaleta jest taka, że cały czas ich przybywa, wobec tego każdy trafi na stosowną osobę dla siebie.

Aniusiaaa1

Posty: 3

 
Nie wiem czy zdecyduje się na takie ogłoszenia towarzyskie. Widziałem kilka ładnych kobiet, ale nie wiem czy to dla mnie? Opinie są różne, zatem trudno mi wyrobić sobie zdane. Pewnie jeżeli się sam nie zdecyduje to nie będę wiedział czy takie spotkania są należyte dla mnie.

propek1

Posty: 12

 
Dla szukających ogłoszeń towarzyskich polecam stronę https://samka.pl. Odnajdziecie tutaj mnóstwo ogłoszeń dla panów, pań i par. każdy znajdzie taką osobę, z jaką będzie chciał spędzić swój wolny czas. Sam z tej strony korzystam i jestem faktycznie zaspokojony.

pawel253

Posty: 2