fotograf na ślub Zielona Góra, kogo polecicie ?

fotograf na ślub Zielona Góra, kogo polecicie ?

Konieczny jest na już fotograf weselny w Zielonej Górze. Termin na przyszłą sobotę, zatem jeśli znacie kogoś, kto ma wówczas wolny termin to dajcie prędko znać.

qwuster

Posty: 1

 
Ofert jest bardzo dużo, dlatego na pewno każdy trafi na kogoś, kto spełni jego oczekiwania. Jeśli chcemy kogoś na już to może być niestety problem z terminem.

johncena67

Posty: 25

 
U nas fotograf zrobił piękną sesję zdjęciową w plenerze. Wyszła niesamowicie. Nie spodziewałam się, iż zdjęcia mogą być takie super. Nawet cena mi przestała przeszkadzać jak zobaczyłam jak to wszystko super wygląda.

Grabow12

Posty: 12

 
Super fotografa na wesele w Zielonej Górze znalazłam na http://jacekpatecki.pl i polecam Wam tę osobę. Wielu moich znajomych ma zdjęcia właśnie od tego pana i wszyscy jesteśmy naprawdę bardzo zadowoleni.

Marioleczka

Posty: 4

 
Gusta są bardzo inne, zatem jednym podobają się takie zdjęcia ze ślubów, a innym różne. Jedni stawiają na śliczne plenery, a inni jeszcze chodzą do studia fotograficznego.

pawel253

Posty: 7

 
Na pewno profesjonalny fotograf z Zielonej Góry dostosuje się do każdego, albowiem ma w tym niezwykle spore doświadczenie. To osoba obyta w robieniu fotografii, dlatego nie boi się nawet najtrudniejszych zadań. Chętnie zrobi zdjęcia rodzinie jak i zdjęcia parze młodej.

renia00

Posty: 10

 
Robienie takich zdjęć nie jest proste. Sporo z nich nie wygląda najlepiej. Mało tego rodzina zwłaszcza na początku ślubu nie za niesłychanie chce zdjęć. Dopiero jak pojawia się alkohol to sytuacja się zmienia. Fotograf winien być mało widoczny dla wszystkich gości.

Jasio234

Posty: 3

 
U nas fotograf zrobił piękną sesję zdjęciową w plenerze. Wyszła niesamowicie. Nie spodziewałam się, że zdjęcia mogą być takie super. Nawet cena mi przestała przeszkadzać jak zobaczyłam jak to wszystko super wygląda.

Yymyasui

Posty: 2

 
O zdjęciach ślubnych można rozmawiać godzinami. Jednym się niezwykle podobają, a inni ich nie lubią. Nikt przecież nikogo do niczego nie zmusza i można wybrać opcję właściwą dla siebie.

Agulinek

Posty: 13