my cafe prezenty, proszę o pomoc

my cafe prezenty, proszę o pomoc

Znacie stronę o grze my cafe z prawem, które sprawią, że będę mógł się szybciej rozwijać i wiecej zarabiać pieniędzy? Nie mogę niczego takiego na nieszczęście odnaleźć.

kerad17

Posty: 2

 
Nie mam pojęcia czy są do my cafe kody, bo gram rzadko. To, co mam mi wystarcza zarówno trzeba byłoby sprawdzić wszystko na stronie internetowej, która grę niezmiernie dokładnie opisuje. Wiem, iż można tam odszukać sporo poradników i trików, wobec tego każdy coś dla siebie znajdzie.

Grabow12

Posty: 2

 
Nie grałem nigdy w taką grę i szczerze mówiąc nie słyszałem. Muszę sprawdzić czy my cafe spełni moje oczekiwania. Lubię takie prowadzenie restauracji czy kawiarni, a i czasu mamy sporo. Może akurat mi się to spodoba. Jak będę już więcej wiedział o grze to podzielę się z Wami moimi wrażeniami.

Klarka4545

Posty: 16

 
Są przeróżne my cafe triki odnośnie zdobywania diamentów czy biletów. Nie wiem o tym wszystkiego, bo tylko troszkę czytałem to, co znajduje się na stronie, która jest grze poświęcona. Należałoby to jednak zbadać dokładniej.

waldek3551

Posty: 4

 
Na stronie poświęconej grze moja kawiarnia są przepisy różnego rodzaju. Może to być herbata, kawa i wiele innych. Im dłużej się gra tym więcej się o takiej grze wie, dlatego warto korzystać z dostępnych poradników. Skoro można sobie w łatwy sposób pomóc to korzystajmy z okazji. Będziemy wtedy w grze o wiele lepsi niż teraz.

Posty: 14

 
O tym jak zdobywać w my cafe prezenty odszukacie informacje na stronie internetowej https://my-cafe.pl. tam są wszystkie poradniki, triki i różne ciekawe rozwiązania do gry.

Aniusiaaa1

Posty: 3

 
Gram w my cafe od dawna i mam wysoki poziom. Żeby osiągnąć takie efekty trzeba na grze się niesłychanie dobrze znać i trzeba na granie poświęcić dużo czasu.

saradonin

Posty: 28

 
Jeśli chodzi my cafe i przepisy to jest jakaś strona gdzie można to wszystko znaleźć. Nie korzystałem z niej jeszcze, ale widziałem, że tam wszystko jest to opisane. To strona stworzona właśnie do grania w tę super grę.

TomekK

Posty: 7

 
Uwielbiam grę moja kawiarnia, albowiem daje mi wiele radości. Chociaż raz na jakiś czas można się troszkę odstresować. Mamy wiele nowych przepisów, które odszukałem na stronie internetowej, która do gry została stworzona. Można wiele się z takiej strony dowiedzieć interesujących informacji.

Klara323

Posty: 2