rolety wrocław, która firma ?

rolety wrocław, która firma ?

Mam zamiar budować dom energooszczędny. Teraz moje pytanie, jakie wybrać okna? Ile powinny mieć komór żeby tam pasowały?

wertus00

Posty: 3

 
Zawsze jest problem z oknami. Z jednej strony chciałoby się zaoszczędzić, natomiast z drugiej wiem, iż to nic nie da. Okna mają być ciepłe, albowiem poprzez nie ucieka niesłychanie dużo ciepła, co znaczy, iż musze na ogrzewanie wydawać jeszcze wiecej. Tego nie chce, wobec tego wolę odszukać okna w dobrej cenie i z niesłychanie dobrymi parametrami.

as-dester

Posty: 5

 
Nie lubię plastikowych okien, zatem mam drewniane. Chyba ze dziesięć lat z nich korzystam i nie sprawiają mi problemów, zatem z plastikami nie doradzę, co wybrać?

TomekK

Posty: 8

 
Mam drewniane okna od lat i jak na razie dają radę. Pewnie zdecyduje się przy wymianie na plastikowe. Widziałem, że ceny drewnianych są kosmiczne i wątpię żebym mógł sobie na nie pozwolić, wobec tego zostaje mi PCV.

Yuri20

Posty: 5

 
Według mnie trzeba odnaleźć zloty środek, jeśli wybiera się okna czy rolety. Cena winna być zrównoważona, czyli nie płacimy za wiele, lecz też nie wybieramy tego, co tanie. Nie jest tajemnicą, że jeśli okna są tanie to profil jest wykonany z kiepskich materiałów. Na jakieś systemy jak sześć komór to w ogóle nie ma, co tutaj liczyć. Dobrze dobrane okna to faktycznie niezwykle gigantyczne oszczędności i trzeba o tym pamiętać.

pawel253

Posty: 7

 
Nabyłem okna ze Świdnicy w firmie https://www.danzal.com/7-okna-pcv/ i jak na razie wszystko jest w porządku. Mają pięć, sześć, a nawet osiem komór, zatem każdy bez problemu coś dla siebie dopasuje.

12erBis

Posty: 13

 
Jeśli kupuje okna to tanie. Uważam, że plastikowe okna nie powinny być drogie. To ile mają komór nie ma znaczenia dla mnie. Ważne żeby wytrzymały kilka lat, co wcale nie jest takie proste. Jeśli kupujecie okna to sprawdzajcie, jaką dają na nie gwarancje. Wtedy w razie problemów macie możliwość zgłaszania tego o odzyskiwania kasy.

wacek55

Posty: 8