siatki na schody, ile kosztują ?

siatki na schody, ile kosztują ?

Witam serdecznie :) Mam pytanie o siatki na balkony. Muszę pozbyć się intruzów gołębi. Czy to skuteczny sposób, czy nie niszczy się od deszczu, słońca itp.? Jak coś, możecie polecić jakiś sprawdzony sklep. Dziękuję.

mniszek_00

Posty: 8

 
Siatki na łóżeczko masz w standardowych wymiarach: 2x2cm, 4,5x4,5cm, 5x5cm. Siatki te nie mogą mieć dużych oczek, masz rację, bo chodzi o bezpieczeństwo dzieci, żeby nie włożyły główki. Ogólnie polecam, bo sama miałam do jakiegoś czasu. Bardzo skuteczne i pomocne :)

wer-klos

Posty: 7

 
Mamy zamiar kupić siatki zabezpieczające dla dzieci, a czy rzeczywiście polipropylen i polietylen są bezpieczne, jeśli chodzi o zdrowie? Musimy mieć 100% pewności.

pawel253

Posty: 13

 
Bez problemu możesz ich użyć. Jeśli chodzi o siatki zabezpieczające dla dzieci, to są one produktami certyfikowanymi i w pełni bezpiecznymi dla dzieciaków i dorosłych. PP oraz PE nie zagrażają naszemu zdrowiu.

Seba123

Posty: 10

 
Powiem szczerze, bo wcześniej miałam obawy, czy te siatki zabezpieczające dla dzieci są tak skuteczne i generalnie czy mają wygląd, żeby je montować w domu :) Teraz widzę, iż to wykwalifikowany produkt godny użytkowania.

andrew66

Posty: 21

 
Tutaj macie świetne rozwiązania z siatek zabezpieczających dla dzieci https://bagan.pl/siatkiochronne-dladomu/siatkizabezpieczajace-dzieci. To sprawdzony polski producent, któremu można zaufać. Jakoś jest bardzo dobra zarówno, jeśli chodzi o materiał, jak i wykonanie.

Pendrzeec

Posty: 40

 
Spokojnie takie siatki ochronne dla domu poradzą sobie z regałem w piwnicy :) Są w sumie takie specjalne przemysłowe, ale wydaje mi się, że tu różnica może być tylko w grubości sznurka. Myślę, żeby wziąć po prostu najgrubszy.

345_14

Posty: 20