dom z bali

dom z bali

Cześć, komu waszym zdaniem zlecić budowę domu z bali? Chciałbym, żeby w dyskusji wzięli udział ci ludzie, którzy mieli już do czynienia z budownictwem drewnianym i wiedzą na czym się skupić przed wyborem wykonawcy. Pozdrawiam i dziękuję za zaangażowanie.

Yuri20

Posty: 17

 
Korzystałem rok temu z naturekodom.pl . Zamawiałem dom pod klucz, nadający się od razu do zamieszkania. Ta firma specjalizuje się w domach z bali, całorocznych. Bardzo dobrze robią instalacje, stolarka okienna i otworowa na plus, podłączenie armatury i wiele innych czynności. Nie zwracałem uwagi tylko na cennik. U nich masz pewność, że jak ci ten dom postawią to nie będziesz się z nimi sądzić o naprawy :) Wszystko robią elegancko, dużo przykładów realizacji, referencje sprawdzone. Nic, tylko brać i oszczędzać. Poza tym mają wiele pięknych projektów gotowych domów, co znacznie ułatwia ocenę własnych potrzeb.

benia32

Posty: 15

 
Niewiele firm w Polsce zajmuje się jeszcze domami z bali, dlatego musisz zarezerwować termin. Czasami trzeba czekać kilka miesięcy na pojawienie się wykonawców.

Spirek

Posty: 15

 
Dom drewniany mocno ci zaoszczędzi na fundamentach. Zimą też bez problemu można budować, a to uważam za ogromny plus.

stany po urazach i kontuzjach wszystkich

Posty: 19

 
Jeżeli się boisz to wynajmij jednego wykonawcę do budowy domu drewnianego, a drugiego, niezależnego specjalistę do monitorowania prac.

wrrraak22

Posty: 18

 
Nie ma zdrowszego materiału budowlanego od drewna, więc to praktycznie zawsze dobry wybór.

Acclaim

Posty: 15

 
Weź do współpracy firmy, które posługują się profesjonalnie sosną mazurską. Moim zdaniem to jeden z najlepszych materiałów do budowy domów z bali.

szmutzuu

Posty: 13

 
Dom z bali jest całoroczny, więc warto tutaj zwrócić uwagę. Kierowałbym się na twoim miejscu do firm, które mają kompleksową obsługę, np. przy dopasowaniu działki budowlanej i żeby ktoś pomógł ci z pozwoleniem na budowę, bo tutaj są praktycznie zawsze drobne problemy.

Black_Riot

Posty: 15