Projektowanie Wnętrz

Projektowanie Wnętrz

Dzień dobry. Szukam firmy, która zajęłaby się dla mnie kompleksową aranżacją wnętrz, wraz z projektem mebli. Najbardziej zależałoby mi na projekcie całego domu, ale jeśli koszty będą za duże to zaczęłabym tylko od projektu kuchni, bo na niej mi najbardziej zależy.

namok

Posty: 8

 
Teraz trochę takich firm zajmujących się projektami wnętrz powstało, widać, że jest zapotrzebowanie na tego typu usługi. Każdy chce, żeby jego dom, mieszkanie czy biuro wyglądało estetycznie i modnie.

TomekK

Posty: 25

 
Polecam biuro Vivere Colorito. Sprawna obsługa, szybki kontakt. Już na spotkaniu pani architekt zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie. Dokładna, konkretna, słuchała moich i męża sugestii i pomysłów. Zamawialiśmy projekt kuchni wraz z meblami i efekt jest rewelacyjny. Sama bym nigdy sobie tak nie urządziła. To był dobry wybór, żeby postawić na zawodowca. Na stronie studiovc.pl jest część ich projektów w galerii.

Lupusx

Posty: 13

 
Nie mam pomysłu kogo by tutaj polecić. Jak chcemy zrobić remont to szukam w necie jakiś projektów, inspiracji, jest tego trochę. Można na specjalistycznych portalach zwłaszcza takie wizualizacje znaleźć.

Kitas

Posty: 13

 
Za mną to chodzi już od ponad roku temat zmiany aranżacji w mieszkaniu. Na pewno jest kuchnia do zrobienia, razem z meblami, które mają już chyba ze dwie dekady..ale jakoś funduszy ciągle brakuje.

johncena67

Posty: 29

 
Dopiero w zasadzie wylałem fundamenty mojego domu, więc o wykończeniach jeszcze nie myślę. Ale na pewno za jakiś czas też się będę za jakimś studio projektowym rozglądał. Póki co to liczę na dobrą pogodę, żeby robota sprawnie poszła i budynek piął się szybko ku górze.

45_000

Posty: 12

 
Bardzo fajnie nam salon zaaranżowała pani Alina Garstka z Vivere Colorito. Warto do niej napisać, albo przedzwonić. Kontakt od początku bardzo otwarty i profesjonalny. Trzeba przyznać, że pani projektant dużo z nami konsultowała, chciała jak najlepiej trafić w mój i męża gust i oczekiwania, przez co salon wygląda tak jak to sobie wymarzyliśmy. Budżet nie przekroczony, pod względem kosztów wraz z realizacją i materiałami na pewno nie przeszarżowaliśmy.

kuBawodzu

Posty: 24

 
Jak sobie przeglądałem cenniki architektów wnętrz to wcale nie są one jakoś mega wygórowane. Całe życie uważałem, że to jednak jedna z tych usług zarezerwowana dla milionerów, ale do nie końca tak jest.

namok

Posty: 7

 
Moja siostra właśnie szuka jakiegoś projektanta, który by jej kuchnię urządził. Na pewno w grę wchodzą nowe meble, nowa podłoga, nowy sprzęt. Chce zrobić gruntowną zmianę designu.

Lupusx

Posty: 12