Jaki sklep z fototapetami

Jaki sklep z fototapetami

Witajcie witajcie! Sprawunia jest taka że chcemy zrobić remont dużego pokoju i pojawiła się idea żeby przykleić fototapetę na ścianie za narożnikiem. Gdzie ciekawy obrazek znaleźć? U kogo kupować takie dekoracje żeby nie żałować?

Marioleczka

Posty: 7

 
W fototapecie zawsze najważniejsza jest jakość materiału. Papierowych czy lateksowych to bym raczej nie doradzał. Słabo kryją nierówności na ścianie i są wyjątkowo trudne w montażu dla niewprawionej osoby.

wiesław11

Posty: 17

 
W jadalni mamy już od paru lat fototapetę i nie widzę żeby jakoś niszczała, wręcz przeciwnie wyjątkowo odporny materiał – na słońce, na wodę itp. To jest jeśli dobrze pamiętam tapeta fizelinowa, ponoć tego typu są najlepsze.

andrew66

Posty: 10

 
Te nowoczesne winylowe fototapety z flizeliną radzą sobie w każdych warunkach, to już nie jest ta papierowa jakość co kiedyś, że tapeta się rwała w rękach a potem jeszcze ścierała na ścianie.

TomekK

Posty: 22

 
W kuchni czy jadalni fototapety potrafią bardzo fajnie wyglądać, dobre są motywy roślinne, albo jakieś zdjęcie świeżo wypieczonego chleba, jakoś nawiązujące krótko mówiąc do kulinarnych tematów...zdjęcie Pascala Brodnickiego czy Makłowicza też będzie spoko :>

eGall

Posty: 3

 
Niektórzy ludzie to sobie robią fototapety na bazie swoich zdjęć ślubnych, trochę moim zdaniem to już jest jednak przeginka. Ale co kto lubi, wolność Tomku w swoim domku, co nie :P

Becik45

Posty: 14

 
Myślę że do mieszkania i zwłaszcza do pokoju dziennego to dobrą opcją są motywy na fototapetach bardziej stonowane, spokojne. Ale już do pokoju dziecka można sobie pozwolić na większe szaleństwo z kolorami. Tymczasem niektórzy robią na odwrót...

edyta123

Posty: 14

 
Ogólnie fototapeta to jest fajna rzecz, ale jeszcze trzeba umieć ją dobrze dobrać do designu i wystroju wnętrz. Bo jak widzę co niektórzy sobie przyklejają na ścianach to się chwytam za głowę...wszystko musi do siebie pasować, a nie że wszystko jest z innej parafii.

Fajae

Posty: 28

 
Doradzałbym fototapety ze strony fototap.pl. Oni sprzedają oryginalną flizelinę a nie jakieś cienkie materiały papiero-podobne jak w innych sklepach. Tapeta się nie rwie podczas klejenia do ściany, idealnie przylega do podłoża nawet jeśli ściana nie jest idealnie równa.

Gość-007

Posty: 6

 
Jeśli chodzi o tworzywa z których robione są fototapety to jakie są najlepsze? Słyszałem o flizelinie, a są jeszcze jakieś inne opcje tak w ogóle, czy tylko ta flizelina?

Ron

Posty: 25