Beton architektoniczny, szukam sklepu !!

Beton architektoniczny, szukam sklepu !!

Kogo polecacie ze sprzedawców, sklepów jeśli chodzi o beton architektoniczny. Słyszałem, ze musi być dobra jakość, żeby remont wykonać na lata. Jak coś to piszcie i dziękuję.

CzarnyBlant

Posty: 17

 
Jak konieczne są panele 3d to polecam tylko ten sklep http://www.popstyl.pl/pl/c/Panele-3d/15 Tutaj propozycja jest bardzo szeroka i jest w czym przebierać, poza tym cenowo dobrze, szybka i bezpieczna dostawa, to tyle. Teraz działajcie:)

codePerformance

Posty: 18

 
Nie powiem, mają naprawdę oryginalne rzeczy w kategorii mebli. Spodobały mi się nowoczesne krzesła designerskie, na które mam chrapkę. Zasięgnęłam trochę opinii o sklepie i już nie będę miała obaw zamówić u nich mebelki. Wszystko w jak najlepszym porządku.

pawel253

Posty: 15

 
Tak jest odporna na temperatury, wilgoć. Osobiście wykańczałem nią taras i jest już 2 lata, nic się z nią nie dzieje. Wygląda wciąż jak nowa. Polecam, ogólnie rzecz biorąc bardzo łatwo taką deskę elewacyjną się kładzie, a wygląda naprawdę bardzo ładnie, oryginalnie. U nas spełnia zadanie :)

Lupusx

Posty: 17

 
Z tą deską elewacyjną to świetna sprawa. Kładzie się ją szybciutko, bez żadnych problemów, a pomieszczenie wygląda po prostu jak nowe. Polecam każdemu, kto bije się z myślami odnośnie wykończenia wnętrza.

cinto

Posty: 25

 
Wiem, że beton ozdobny to niezmiernie dobry materiał. Sam kładłem u siebie. Minęło już kilka lat i jest wszystko ok. Poza tym to niezmiernie dobry materiał, jeśli chodzi o utrzymanie czystości.

Yuri20

Posty: 25