Tworzenie stron częstochowa

Tworzenie stron częstochowa

Cześć. Planuję otworzyć sklep internetowy i szukam firmy, która mi taką witrynę wyprodukuje od początku do końca, od A do Z. Kogoś jesteście w stanie polecić w Częstochowie? Zależy mi na indywidualnym bezpośrednim kontakcie z wykonawcą, a nie tylko mailowym, czy telefonicznym.

bydlus

Posty: 7

 
Akurat rozglądam się za nowym hostingiem dla swojej strony i powiem że mały ból głowy mam. Bardzo dużo ofert i co ciekawe są bardzo rozbieżne, różnice w cenie parametrach rodzaju umowy są bardzo duże.

Kitas

Posty: 19

 
Agencji jest sporo faktycznie że ciężko się połapać kto jest kto, jaka firma działa uczciwie i profesjonalnie, a jaka tylko maskuje jakiekolwiek działania.

43_reb

Posty: 15

 
Nie mam zupełnie pojęcia gdzie się teraz opłaca stronę założyć czy ją potem promować skutecznie. Kiedyś były dwie agencje na krzyż w mieście od razu człowiek wiedział dokąd pójść, teraz ten wybór jest dużo większy.

Black_Riot

Posty: 5

 
Konkurencja jeśli chodzi o firmy działające w necie jest bardzo duża, teraz żeby się przebić ze swoim sklepem to naprawdę trzeba mieć kreatywnych ludzi od SEO, którzy potrafią zrobić coś więcej niż wkleić linki w katalogi...

wrrraak22

Posty: 21

 
Na pewno zlecając SEO to trzeba od razu określić że chce się otrzymywać jakieś raporty z realizacji, z podkreśleniem wyników, progresu itp. Żeby móc obserwować czy te działania faktycznie cokolwiek dają czy są jedynie sztuką dla sztuki bez efektów.

Kitas

Posty: 7

 
Świetną stronę sklepu online zrobił mi Litenet, nie mam problemów, stronka z dobrym hostingiem, bezawaryjna, radzi sobie z większym ruchem. Oby tak dalej. Sam projekt taki jak oczekiwałem, jasny, czytelny, klient nie musi się przebijać przez miliony kategorii żeby znaleźć ten produkt jakiego szuka.

Miluśkooo2

Posty: 9

 
Ogólnie jestem w miare zadowolony ze swojej pozycji w wyszukiwarkach choć nie ukrywam, że akurat dużo więcej w przypadku mojego sklepu robi social media i tego typu marketing, o wiele łatwiej trafić do klientów niż w czasach sprzed mediów społecznościowych.

matek562

Posty: 13

 
Od wyglądu strony bardzo dużo zależy. Ja czasami jak wejdę na portal jakiejś firmy i widzę żę strona jest zrobiona w stylu sprzed 10 lat to zaraz uciekam z niej :P

TomekK

Posty: 9