klepu online z ramami aluminiowymi do plakatów

klepu online z ramami aluminiowymi do plakatów

Dobrej klasy systemy do efektownej prezentacji plakatów i szeroko pojętej reklamy – gdzie kupić? U kogo zamawiacie tego typu rzeczy jak ramy, zwłaszcza ramy z podświetleniem?

Oleczka1

Posty: 4

 
Zawsze warto podpytać sprzedawcę co to w ogóle jest za materiał z którego rama czy inny stojak są zrobione. Jeśli aluminium na przykład – to skąd? Czy to polskie tworzywo, czy z importu itp.

reavan

Posty: 8

 
Heh, wszelkie systemy do prezentacji materiałów reklamowych które mają wbudowane własne podświetlenie to fajna rzecz ale raczej na sezon zimowy, kiedy to już o 16 – tej robi się ciemno. Latem kiedy dopiero o 21 robi się ciemno to już nie wiem na ile podświetlenie ma sens.

zoferek

Posty: 24

 
Cześć. Dużo jest teraz możliwości prezentowania reklamy, od prostych ramek, przez stojaki, potykacze, czy po prostu duże wielkoformatowe billboardy. Im większe fundusze na reklamę tym na więcej opcji można sobie pozwolić.

pawel253

Posty: 10

 
Bardzo dobrej jakości artykuły reklamowe sprzedają na https://spectrum-displays.pl. Można u nich kupić praktycznie wszystko od ram, na potykaczach kończąc. Wysoka jakość aliminium, nie są to chińskie produkty z plastiku ale rzeczywiście odporne na uszkodzenia i warunki pogodowe systemy które jak najbardziej nadają się do reklamy zewnętrznej

Lupusx

Posty: 16

 
Najważniejsze dla mnie jest żeby taki system do prezentacji plakatu był intuicyjny w obsłudze. Chodzi mi otwieranie, montaż plakatu, powieszenie i tak dalej/

propek1

Posty: 18

 
Rama ramce nierówna, wszystko zależy od użytego tworzywa, ale też same łączenia i system zamykania jest bardzo istotny. Ogólnie niby prosta rzecz – rama, a trzeba na sporo detali zwrócić uwagę przy zakupie.

wisła1905

Posty: 17

 
Hej, z tymi ramkami pod plakaty i inne grafiki to teraz jest wybór ogromny, ciężko się na coś konkretnego zdecydować powiem szczerze. Cenowo też widzę że są duże rozbieżności, jakby jedne były ze złota zrobione a drugie z papieru. Rozstrzał spory.

Jasio234

Posty: 7

 
Przed gabinetem bym musiał sobie jakąś ramkę powiesić z całą informacją o kontakcie, godzinach otwarcia, jakieś info o stronie internetowej, logo, tego typu rzeczy musiałyby tam widnieć na pewno...

TomekK

Posty: 10