Ekspozytory reklamowe

Ekspozytory reklamowe

Dzień dobry, poszukuję kontaktu do wykonawcy ekspozytorów na okulary – kogoś polecicie, gdzie robiliście takie zamówienie i było okej? To mają być standy kartonowe ale solidne, eleganckie, trwałe.

Marioleczka

Posty: 8

 
Dużo firm teraz produkuje takie stojaki bo też jest spore zapotrzebowanie na tego typu ekspozytory. Ale wiadomo że co do jakości to człowiek się tak naprawdę dowie co i jak po zamówieniu :)

audi80

Posty: 18

 
Dobra prezentacja towaru to podstawa żeby klient coś kupił, każdy kto pracował w handlu dobrze o tym wie, także ekspozytory robią naprawdę dużą i ważną robotę marketingową. O ile są rzeczywiście atrakcyjne i solidne.

namok

Posty: 6

 
Udalo mi się bardzo trafić z ekspozytorami u firmy z portalu http://oficyna97.pl. Szybka realizacja robią prototyp, jak chciałem zamówić tylko paręnaście sztuk to nie było żadnego problemu dla nich, obsługują małe nakłady co u innych wykonawców jest jednak rzadkością.

labuh

Posty: 8

 
Nie znam firm które zajmują się produkcją tego typu materiał, nigdy też czegoś takiego do żadnej kampanii reklamowej nie wykorzystywaliśmy choć wiem że jest to popularna metoda żeby dotrzeć do klienta.

labuh

Posty: 8

 
Jeszcze nigdy takich stojaków nie zamawialiśmy ale pewnie przyjdzie taki czas że trzeba będzie nad taką dodatkową ekspozycją pomyśleć.

labuh

Posty: 10

 
Pewnie drukarnie robią takie rzeczy, ale nie wiem w sumie, bo jednak to jest karton jakiś specjalny wzmacniany...nie pomogę.

TomekK

Posty: 14

 
Rozglądam się też za takimi standami kartonowymi i generalnie niby wybór firm jest spory ale teraz zostaje pytanie – komu zaufać? Zwłaszcza że jak już kupować to raczej chcą żeby zamawiać większe ilości.

Black_Riot

Posty: 7

 
Raczej ekspozytory kartonowe to nie jest duży koszt, zwłaszcza jeśli kupuje się hurtowo to firmy tego szczególnie nie odczuwają, dużo droższe są kampanie reklamowe jak billboardy banery itp. chociażby.

aliDOS

Posty: 4

 
Kiedyś szukałam ekspozytora na okulary słoneczne jak handlowałam takimi rzeczami latem nad morzem, ale ostatecznie skończyło się na tym że odkupiłam używany od znajomej i nawet trochę mi posłużył.

Marioleczka

Posty: 10