Sztukateria wewnętrzna XPS

Sztukateria wewnętrzna XPS

Cześć. Prowadzę biuro projektowe i jestem zainteresowany nawiązaniem współpracy z producentem sztukaterii do stosowania głównie we wnętrzach. Korzystaliście z takich dekoracji styropianowych w swoich aranżacjach? Jesteście w stanie podpowiedzieć jakiegoś dostawcę? Z góry dziękuję, pozdrawiam!

Yuri20

Posty: 5

 
Moim zdaniem to żeby sztukateria naprawdę dobrze wyglądała czy to na elewacji czy to wewnątrz to musi być położona przez fachowców którzy się na tym znają, to jest jednak dość precyzyjna robota.

namok

Posty: 15

 
Warto sobie przejrzeć sztukaterię na stronie perfectstyr.com.pl , kupowałem u nich podczas remontu mieszkania dekoracje do wnętrz i naprawdę ładnie to wygląda, zwłaszcza teraz jak już jest zmontowane. Zwłaszcza gzyms z podświetleniem na ścianę, jak to mów młodzież – robi robotę ;))

ania999

Posty: 15

 
Mi się akurat takie zdobienia ze styropianu bardzo podobają ale też trzeba wiedzieć jak to zrobić żeby nie przedobrzyć żeby nie było przerostu formy nad treścią, a tu już duża rola projektu itd.

syrena88

Posty: 24

 
Na pewno wybór jest aktualnie dużo większy niż jak pamiętam te kilkanaście lat temu gdzie miałem fazę na takie dekoracje i ciężko było coś sensownego upolować wtedy.

zbychuuu

Posty: 20

 
Taka sztukateria z tego co wiem do najdroższych elementów służących wykończeniu wnętrz nie należy, ale raczej bym też na siłe oszczędności tutaj nie szukał, lepiej kupić coś lepszego trwalszego na lata.

labuh

Posty: 22

 
Mój kumpel ma na elewacji takie styropiany zamontowane, to są chyba bonia, tak to się fachowo nazywa i nawet fajnie to wygląda. Na pewno dekoracja nie jest banalna.

orange777

Posty: 13

 
Taką sztukaterię to się klei jakoś, czy w jeszcze inny sposób przytwierdza? Ktoś może coś więcej na ten temat napisać? Bo tak szukałem info i nie mogłem znaleźć.

ciopix

Posty: 8