Pubienia na instagram

Pubienia na instagram

Siema, mam pytanie odnośnie lajków na facebooka...jak coś takiego załatwić? Można gdzieś kupić tego typu promocję, żeby to faktycznie miało sens i realnie zwiększyło zasięgi?

Yuri20

Posty: 7

 
Chodzi mi po głowie pomysł żeby dla swojej strony kupić tego typu promocję. Z tego co patrzyłem to nie będą to jakieś super duże koszty, a jednak to robi na odbiorcach pozytywne wrażenie jeśli profil ma dużo subów, polubień, followersów, jak zwał tak zwał ;)

bunia98

Posty: 20

 
Kalkuluje się kupić polubienia w wielu przypadkach, ja byłem ostatnio pod ścianą i tylko takie rozwiązanie mi zostało. Udało się znaleźć dobrego usługodawcę na stronie socialmediabost.pl. Wystarczyło założyć konto, złożyć zamówienie i cały proces ruszył. Fajny sprawny i konkretny kontakt, like'i są realne, prawdziwe, także to na pewno ich wyróżnia na tle konkurencji.

Wygodniś22

Posty: 7

 
Nawet nie wiem ile takie polubienia mogą kosztować, to się kupuje w jakiś paczkach np. sto polubień? Ktoś może coś więcej napisać? Na pewno wielu zainteresowanym osobom by się takie info przydało.

codePerformance

Posty: 26

 
Moim zdaniem takie kupienie jakiejś rozsądnej ilości followersów to dobry pomysł na początek, na start, żeby stworzyć jakiś napęd dla przyszłego ruchu na stronie. Wiadomo....żeby nie kupować od razu miliona polubień bo to będzie wiadomo że to fake.

zenon3

Posty: 23

 
Nie wiem jak to wygląda od strony czysto technicznej takie kupowanie followersów...bo skąd niby się biorę te konta które subskrybują konkretne strony? To mnie właśnie interesuje, jak to działa dokładnie...

vokalek

Posty: 25